Agenda:

2021:

4-5 FEB: I Ballant Ballàvem I Festival La mínima Castelló

19-23 FEB: I tradere I Residència: Obrador-espai de creació

6 MAR: I Physical Tools I nunArt-Barcelona

7 MAR: I ÀER- site specific I Cc Teixonera- Quinzena Metropolitana

16-26 MAR: I tradere I Residència: Roca Umbert

18 ABR: I Aer I Teatre Principal- Arenys de Mar

23 ABR: I Ballant Ballàvem I Llagostera

29 ABR: I ÀER- site specific I Circuit Nòmada- Fira Tàrrega Balaguer

30 ABR: I Ballant Ballàvem I Biblioteca Marcel.li Domingo- Tortosa

17-28 MAIG: I Endless Blue I per Cobosmika Seed 's en col.laboració amb  l'Ignasi Castañé

29 MAIG: I Aer I - extracte- Sismògraf

30 MAIG: I Endless Blue I Teatre La Gorga- Palamós 

26 JUN: I AER-site specific I Circuit Nòmada- Fira Tàrrega Nilak-Corbera D'ebre.

12-16JUL: Taller de videodanza- Roca Umbert

14 JUL: I TRADERE SP I Festival Tangent - Barcelona

19-30 JUL: I TRADERE I Residència: Ballet National de Marseille.

30 JUL: I ÀER- site specific I Circuit Nòmada- Fira Tàrrega Espluga de Francolí

31 JUL:   I TRADERE SP I Dansàneu

31 JUL: AQUÍ i ARA/ CAMEO I Dansàneu

2-5 AGO: I Physical Tools I Nunart

9-13 AGO: I Physical Tools I Menorca en Dansa

30 AGO- 3 SEPT: I TRADERE I Residència : Centro de Danza Canal- Madrid

19 SEPT:  I TRADERE SP I Castell de Montjuïc- Barcelona

27 SEPT - 2 OCT:  I TRADERE I Residència : PimOff- Milán 

1 OCT: I TRADERE I  work in progress PimOff- Milán

16 OCT:  I TRADERE  SP I  Fira Mediterrània de Manresa- Doble Passi. 

30 OCT: ÀER- Teatre Albert Camús- Menorca

15-16 NOV:  I TRADERE  SP I  Alenya - Francia

13-19 DIC:  I TRADERE I Residència : Centro de Danza Canal- Madrid

 

2020

7mar: I Aer I Auditori Llinars de Vallès

13 MAR: I Aer I Barcelona Districte Cultural_ Quinzena Metropolitana

20 MAR I Aer I Barcelona Districte Cultural_ Quinzena Metropolitana

22 MAR: I Aer I Teatre Principal I Arenys de Mar

4 ABR: I Aer I Barcelona Districte Cultural

17 ABR: I Aer I Barcelona Districte Cultural

16 ABR: I Ballant Ballàvem I Castelló

29 MAIG: I Vaivé I Zürich

7 JUN: I Ballant Ballàvem I Vila-real Dansa

10 JUL: I Aer I Barcelona Districte Cultural

12 JUL: I Aer I Barcelona Districte Cultural

27-31 JUL: I Physical Tools I Menorca en Dansa

23 SEP: I Aer I Barcelona Districte Cultural

25 SEP: I Aer I Barcelona Districte Cultural

17 OCT: I tradere I Fira Mediterrània de Manresa I Teatre Kursaal

19-23 OCT: I Physical Tools I Dantzagunea- Errenteria

25 OCT: I Ballant Ballàvem I Vila-real en Dansa

26-30 OCT: Physical Tools I Descalzhina dansa- Madrid

31 OCT: I Physical Tools I Dansa 180º- Madrid

20 NOV: I Ballant Ballàvem I Alcarràs

25 NOV: I Ballant Ballàvem I Masnou

 

2019

28ENE-1FEB: Physical Tools I Escola Rogelio Rivel I

15 FEB: Pelegrins I Gran Teatre de Liceu, Foyer (BCN) coreografia Miquel Barcelona

4-7MAR: Creació Cobosmika Seed s (Palamós) I col·laboració amb Ignasi Castañé I

6MAR: Ballant Ballàvem I Auditori de LLinars d'Vallès

17MAR: Vaivé I St.Cugat de l'Vallès_La Quinzena I Co-creació amb Miquel Barcelona

25MAR-25ABR: Residència de creació AER I Ccívico de la Barceloneta

18ABR: Ballant Ballàvem I Biblioteca del Vendrell

26 ABR: I Aer I Work in progress- Sismògraf 2019 (Olot) I

29 ABR: Ballant Ballàvem I Biblioteca de Viladecans

3MAY: I Pelegrins I Cal Bolet (Vilafranca de Penedès) Coreografia M.Barcelona

4MAY: Vaivé I Corbera d'Ebre I NILAK I Co-creació amb Miquel Barcelona

9MAY: Ballant Ballàvem I Biblioteca de Valls

4JUN: Ballant Ballàvem I Biblioteca Xavier Amorós, Reus

8-9JUN: Vaivé I Vila-real en Dansa I Co-creació amb Miquel Barcelona

10-25JUN: Residència de cre AER I CCívico de la Barceloneta

26-28JUN: Residence te aer I Dansàneu

28 JUN: I Aer I Jardins Castellarnau, Dansàneu

29 JUNY: I Aer I Dansàneu 2019 I

29 JUNY: I AER I Castell de Montjuïc

29 JUL-2 AGO: I Physical Tools + creació I Menorca en Dansa 2019

18-21AGO: I Aer I Residència Ésdansa I

21AGO: ESTRENA Aer I Ésdansa 2019

16-20 SEP: Physical Tools I Descalzhina- Madrid

4 OCT: I Aer IA cel Obert, Tortosa

6 OCT: I AER I FiraB, Mallorca

11 OCT: I Aer I Fira Mediterrània de Manresa

12 OCT: I AER I Onadance, Palamós

24 OCT: I Aer I Festival Dansat, Barcelona

25 OCT: I Vaivé I Festival Dansat, Barcelona amb M. Barcelona.

21 NOV: I Aer I Centre Cívic la Barceloneta.

13 DIC: I Ballant Ballàvem I Escoles Velles, Sant Pere de Riudebitlles

2-19 DIC: I Hiraeth I Creació per Cobosmika Seed s Xarxa